Location:
Prague
Salary:
22 000 - 32 000 Kč Kč/month
Start Date:
ihned
Category:
Customer service
Finance and Accounting
Job Type:
Fulltime
Description:

(CZ) Jste absolventem střední, nebo vysoké školy a máte zájem o kariéru v oblasti financí? Pak hledáme právě Vás. Náš klient, zavedená, ale rychle se rozrůstající společnost podnikající v oblasti finančních služeb, momentálně hledá vhodného kandidáta na pozici “Úvěrový specialista”. Staňte se součástí mladého energického pracovního kolektivu a pracujte v moderním pracovním prostředí v centru Prahy!

Náplň práce:

  • schvalování poskytování úvěru klientům, dohled nad celým procesem
  • kontrola zaslaných dokumentů, verifikačních podkladů a zadaných klientských údajů, prověřování důvěryhodnosti klientů
  • telefonické jednání s potenciálními klienty o možnostech poskytnutí úvěru
  • práce v interním systému společnosti – zpracování získaných dat
  • zodpovědnost za preventivní a proaktivní práci při předcházení podvodů
  • vyřizování klientských žádostí, dotazů, reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost MS Office
  • rodilý mluvčí ČJ, bezproblémové písemné i ústní vyjadřování v ČJ
  • skvělé komunikační dovednosti, proaktivní a entuziastický přístup
  • zkušenosti z oblasti finančních služeb nejsou potřeba, bude poskytnut plný zácvik

Nabízíme:

  • skvělý nástupní plat 22 000 – 32 000 Kč + nástupní bonus 10 000 Kč
  • práci v mladém a energickém kolektivu v moderním pracovním prostředí
  • pracoviště v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností
  • občerstvení na pracovišti
  • jedná se o rychle se rozrůstající společnost, což znamená skvělou příležitost ke kariérnímu růstu

Svůj životopis společně s motivačním dopisem zašlete, prosím, na email: tereza@dorsetrecruitment.cz