Location:
Prague
Salary:
30 000 - 32 000 CZK Kč/month
Start Date:
as soon as possible
Category:
Customer service
Job Type:
Fulltime
Description:

Náš klient, jeden z nejúspěšnějších virtuálních operátorů, hledá vhodného kandidáta na pozici specialista zákaznického servisu s angličtinou. Jedná se o práci v domáckém a přívětivém prostředí malé společnosti, která je však zaštítěna největším hráčem na trhu v oblasti ICT služeb. Pokud mluvíte anglicky a chcete uplatnit a nadále rozvíjet své zkušenosti ze zákaznického servisu a péče o zákazníky, neváhejte se přihlásit do právě probíhajícího výběrového řízení.

Náplň práce:

  • telefonická a emailová komunikace se stávajícími zákazníky, nejedá se o aktivní telemarketing
  • vyřizování požadavků klientů a poskytování přívětivého zákaznického servisu odpovídajícímu přátelskému prostředí malé firmy
  • práce s interními systémy společnosti, zadávání získaných dat od zákazníků
  • dohled nad celým oddělením a zajišťování komunikace s vedením (v angličtině)
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • min. 1 rok zkušeností z obdobné pracovní pozice
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni, důležitá zejména při komunikaci s vedením společnosti
  • znalost práce s PC – MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
  • základní obecná znalost CRM systémů
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • hledáme vstřícnou a empatickou osobnost s ochotou se nadále vzdělávat a zdokonalovat

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání na HPP a skvělý nástupní plat
  • práci v mezinárodním a přátelském prostředí malé společnosti
  • širokou škálu firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, služební telefon atd.
  • flexibilní pracovní doba
  • skvělá dopravní dostupnost

Svůj životopis zašlete, prosím, na email: tereza@dorsetrecruitment.cz.

Přečtěte si prosím pozorně násedující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company IČO: 246 92 336.

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdělání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management s.r.o., IČO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetně uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských států EU, jejichž totožnost mi je společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.