Pro zaměstnavatele

Nábor s Dorset Recruitment

Dorset Recruitment je Váš partner při řešení Vašich personálních potřeb v České republice. Již čtvrtým rokem úspěšně umisťujeme talentované kandidáty do našich klientských společností, jak do velkých tak menších, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání.

Náš proaktivní tým konzultantů buduje dlouhotrvající partnerství s našimi klienty a trvale se snaží najít způsoby řešení personálních otázek, které celému náborovému procesu přinášejí přidanou hodnotu. Jsme si vědomi faktu, že každá firma je specifická, a proto se snažíme být dostatečně flexibilní, abychom Vám mohli nabídnout řešení na míru, které se ztotožňuje s Vaším podnikáním. Můžeme Vás ujistit, že naše poradenství je praktické a vnímavé k Vašim potřebám tak, aby přinášelo výsledky, které vyžadujete.

Budování vztahů s kandidáty je také hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

V Dorset Recruitment nesdílíme žádná naše rizika s klienty – vždy nabízíme komplexní záruky v náborových službách.

Jsme si také jisti, že díky našim zkušenostem, znalostem i nadšení Vám najdete ty správné kandidáty pro Vši firmu.

Pokud s námi ještě nespolupracujete, rádi o Vás uslyšíme. Pomůžeme Vám najít skvělé zaměstnance, nyní i v budoucnu. Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.